Proč Möller’s?

Po generaci důvěryhodný doplněk omega-3

Od roku 1854 podporujeme a zjednodušujeme každodenní péči o zdraví rodin díky užívání omega-3 v nejvyšší kvalitě. 

Jedna lžička denně je vše co potřebujeme!

Norská osvědčená péče o zdraví
od roku 1854

Nezbytná součást pravidelné stravy Norů od roku 1854

Möller’s olej z tresčích jater je po generacemi používán a schválen norskými rodinami. Dnes je Möller’s nezbytnou součástí běžného jídelníčku Norů a je norskou značkou omega-3 číslo jedna. 

Pochází ze 100% divoké severovýchodní arktické tresky

Uloveno a vyrobeno v Norsku

Möller’s je 100 % norský produkt pocházející a vyrobený v Norsku za použití pouze těch nejkvalitnějších surovin. Tresčí játra jsou známa svým bohatým obsahem omega-3 mastných kyselin a vitaminů A a D.

Výborná kvalita a kontrola

Nejvyšší kvalita a kontrola

Veškerý olej, který používáme, je důkladně vyčištěn a rafinován v několika krocích a během procesu je až osmkrát kontrolován. Všechny produkty Möller’s splňují přísné normy čerstvosti stanovené normou Codex Standard pro rybí oleje a GOED (Globální organizace pro EPA and DHA Omega-3s.(www.goedomega3.com)

Oceňovaná chuť

Vítěz ceny Superior Taste Award 2023

Již několik let jsou oleje z tresčích jater Möller´s oceněny cenou The Superior Taste Award od International Taste Institute v Bruselu v Belgii. 

Certifikace

Certifikace

Möller’s je certifikován Friend of the Sea. Friend of the Sea je jednou z nejvýznamnějších mezinárodních neziskových certifikačních organizací pro produkty pocházející z udržitelného rybolovu. 

Maximální recyklace

Maximální recyklace

Tresčí játra jsou vedlejším produktem a přispívají tak k využití celé ryby. Veškeré zbytky ze zpracování se používají pro biopaliva a krmiva pro zvířata. Tím, že vyrábíme vedlejší produkty z vedlejších produktů, je náš dodavatelský řetězec skutečně udržitelný!

Naše dlouhá historie nám dala jedinečné znalosti o nejlepší surovině – kde ji najít a jak musí být zpracována, aby poskytovala skvělou chuť a čisté produkty. 

Produkty Möller’s jsou vyrobeny z tučných ryb, extrémně bohatých na omega-3. Nejdůležitější omega-3 mastné kyseliny jsou EPA a DHA, které se nacházejí v našem oleji z tresčích jater a rybím tuku. 

Kvalita a kontrola v celém výrobním řetězci

Treska používaná ve výrobcích z tresčích jater společnosti Möller’s se loví pomocí malých tradičních rybářských plavidel ve studených a čistých vodách Lofot, Vesterålen a na severním pobřeží Norska.

Ryba je zpracována do 24 hodin po výlovu, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita a čerstvost. Olej je později přepravován do naší továrny v Oslu k dalším kontrolám kvality, poté je načepován do našich ikonických skleněných lahví a expedován našim spotřebitelům po celém světě.

Proč byste měli užívat Möller's olej z tresčích jater každý den?

Olej z tresčích jater Möller’s je přírodním zdrojem omega-3 a obsahuje také vitamíny A, D a E podporující náš imunitní systém, mozek, srdce a zrak.

Historie Lofot

Tradice
Bájný rybolov na Lofotech a Vesterålenech je páteří existence tohoto regionu po tisíce let. 

Čerstvá rybya
Severovýchodní arktická treska (Skrei) migruje stovky kilometrů v Barentsově moři, od polárního ledu do svého preferovaného prostředí pro tření – Lofot a Vesterålen.

Čistota
Díky extrémně přísnému systému kontroly kvality se ve výrobcích Möller’s používají pouze ty nejkvalitnější ingredience.

Previous slide
Next slide